Consulting Group 2027 Sp. z o.o. jest „spin offem” Fundacji CEASC. Firma założona została formalnie w 2015 r, lecz jej historia sięga roku 2005. Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach. Po pierwsze realizujemy projekty trans graniczne pomiędzy Polską a Ukrainą, a po drugie mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na projekty inwestycyjne i szkoleniowe. Naszymi klientami jest głównie mały i średni biznes, instytucje samorządowe, uczelnie wyższe oraz inne organizacje pożytku publicznego.

Nasz zespół składa się z kilkunastu doświadczonych konsultantów i trenerów, głównie z Polski i Ukrainy, zawsze gotowych pomóc w zaplanowaniu ekspansji na rynki międzynarodowe, pozyskaniu dofinansowania, również ze źródeł komercyjnych na realizację projektów zaplanowanych przez naszych klientów.

Zapraszamy również na nasze szkolenia, gdzie podpowiadamy jak napisać dobry wniosek o dotację, biznesplan czy studium wykonalności inwestycji, skutecznie rozliczać projekty unijne czy przygotować strategię wejścia na rynek. Stworzyliśmy sieć partnerską złożoną z 5 biur w Polsce i 15 na Ukrainie, dzięki czemu bez przeszkód możemy działać w wielu miejscach. Masz pomysł na ciekawy biznes – my pomożemy Ci go zrealizować. Zapraszamy do współpracy.

Top